Sınıflarımız 

Her sınıfta 9 eğitim köşesi bulunmaktadır. Bu köşeler;

Atatürk Köşesi: Atatürk’ün resimleri ve hayatını anlatan Atatürk Köşemiz sayesinde öğrencilerimiz Atatürk hakkında bilgi sahibi olurlar ve Atatürk ile ilgili etkinliklere katılım gösterirler.

Fen-Doğa Köşesinde: inceleme, araştırma, yenilikleri keşfetme, deneyler yapma, farklı malzemelerle çalışma vb. aktiviteler yaparlar.

Matematik Köşesinde: Matematik ve sınıf öğretmenleri  eşliğinde renkleri, şekilleri, sıralamayı, gruplamayı, sayıları, zihinsel işlemleri (toplama, çıkarma), çeşitli eğitici oyuncaklar ve oyunlar ile manipülatif malzemeler kullanarak öğrenirler.

Eğitici Oyuncak Köşesinde: Farklı boyutta puzzle’larla ve kart oyunlarıyla kavram çalışmaları yaparlar.

Evcilik Köşesinde: Üstlendikleri rollerle dillerini kullanmayı, iletişim kurmayı, iç dünyalarındaki korku, endişe, sevinç gibi duygularını ifade edebilme becerisini geliştirirler.

Görsel Sanatlar Köşesinde: Sanat, çocuğun kendini ve dış dünyayı tanımasını, yaratıcılığının geliştirilmesini sağlayan bir eğitim aracıdır. Çocuklar çizdikçe, boyadıkça ve şekiller verdikçe düşünürler ve yaratıcılıkları gelişir. Deha’da sanat aktiviteleri yapılırken çocukların bireysel farklıkları göz önünde tutulur. Çocuklara hazır yapılandırılmış ürünler sunulmaz. Değişik materyalleri değişik şekillerde kullanmaları sağlanır. Çocuklarla çalışırken sonuca sonuçtan daha önemli olarak sürece önem verilmektedir. Seramik çalışmaları, parmak boyası, şeker boyası, suluboya, katlama, cam boyası, pastel boya, , kil, kâğıt hamuru, geri dönüşüm ve atık malzemeler kullanarak çocukların çalışmaları desteklenir.

Ansiklopedi ve Kitap Köşesinde: Öğrencilerimiz, kitapları kullanma ve onlardan bilgi edinme becerilerini kazanırlar. Aynı zamanda görsel ve işitsel yollarla öğrendikleri bilgileri kendi cümleleriyle ifade edebilme becerisini geliştirerek kelime dağarcıklarını geliştirirler.

Blok ve Lego Köşesinde: El ve göz koordinasyonun gelişimini,  farklı bakış açılarını algılama becerilerini kazanırlar.

Müzik Köşesinde: Müzik köşemizde bulunan enstrümanlarımız ve çocuklarımızın kendilerinin yaptığı müzik aletleri sayesinde çocuk, müzik aletlerini kullanabilir ve müzik aletleri hakkında bilgi sahibi olabilir.