Okul İşleyişi 

SAATLER
Özellikle çalışan velilerimiz göz önünde bulundurularak düzenlenen okulumuzun  sınır saatleri sabah  07.30, akşam 19.00 dır.

DEVAMSIZLIK  / GEÇ KALMA / ERKEN AYRILMA
Öğrenciyi okuldan almaya yetkili olan kişilerin isimlerinin okul idaresine velisi tarafından bildirilmesi gerekmektedir. Böyle bir bilgi verilmemiş olan kişilere öğrenciler teslim edilmemektedir.
Çocuğun acil bir durum nedeni ile okuldan erken veya geç alınma hallerinde, durumu okul idaresine bildirmeniz gerekmektedir. Öğrencinin herhangi bir nedenden ötürü okula gelemeyeceği günlerde nedenini ve süresinin okula bildirilmesi gerekmektedir.

SAĞLIK UYGULAMASI
Her öğrencimizin okul sınırları ve süresi içinde geçirebilecekleri kazaları kapsayan Ferdi Kaza Sigortası bulunmaktadır. Öğrencilerin okula getirecekleri herhangi bir ilacı  kullanma durumunda ise velinin öğretmene göndereceği yazılı bir bilgi olması gerekmektedir. Çocuğun kendisi ve diğer çocukları tehdit edebilecek bir hastalığa yakalanması (grip, çocuk hastalığı vb.) durumunda, aile tarafından doktora götürülmesi ve eğer bulaşıcı bir durum tespit edilirse diğer velileri bilgilendirmek amacı ile okulun konu ile ilgili muhakkak bilgilendirilmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda, iyileşme ve dinlenme süresi bitene kadar çocuğun okula gelmemesi gerekmektedir.

YEMEK SİSTEMİ
Yemek listesi aylık olarak kalori ve protein hesabı yapılarak hazırlanmakta, okul aşçısı tarafından okulda pişirilmektedir. Yemek listesi aylık bülten içinde velilere ulaştırılmaktadır. Öğrenciler yemeklerini yemek salonunda öğretmenleriyle birlikte yerler. Çocuklar, değişik yiyecekleri tatmaya yönlendirilir; ancak zorlanmaz. Aynı sistemin evde de devamı, çocukların sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmalarında etkili olmaktadır.

OYUNCAK GETİRME 
Arkadaşlarıyla paylaşmayı ve eşyanın sorumluluğunu öğrenmek adına çocuklar oyuncaklarını haftanın oyuncak gününde (Perşembe) okula getirebilirler. Okula getirilen oyuncak öğrenci tarafından ebeveyn kontrolünde seçilmelidir. Öğrenme ortamına uygun olmayan oyuncaklar tercih edilmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.